De Devel
Parklaan 1
Zwijndrecht
Wedstrijd 1: Banyawit, Zeno, Niels, Noah-Dean
Aanwezig: 8:15
Opmars: 8:40
Eerste toestel: voltige
Wedstrijd 2: Dave, Leon, Sim, Sander, Erol
Aanwezig: 11:30
Opmars: 12:00
Eerste toestel: voltige
Wedstrijd 3: David
Aanwezig: 15:00
Opmars: 15:30
Eerste toestel: Sprong
zondag
Wedstrijd 5: Lennart, Danny
Aanwezig: 11:30
Opmars: 12:00
Eerste toestel: Vloer
woensdag 25 maart 2015
woensdag 11 maart 2015
1/4 finale NK Best
Pr. Beatrixlaan 27, Best
Sporthal Naastenbest
Sporthal Naastenbest
Zaterdag 21 maart 2015
Zaal open : 08.00 uur
Opmars : 08.30 uur
Alg. Warmming-up : 08.40 uur
Wedstrijd I : 08.55 uur
Figo (brug)
Wedstrijd III
Opmars :
14.30 uur
Alg. Warming-up :
14.40 uur
Wedstrijd :
14.55 uur
David (ringen)
Zondag 22 maart 2015 ¼ Finale
Wedstrijd VII
Opmars 14.30
uur
Alg.warming-up 14.40
uur
Wedstrijd 14.55
uur
Danny, Lennart (ringen)
1/2 finale district oost Winterswijk
Turnhal Winterswijk
Parallelweg 9
7102 DE Winterswijk
wedstrijd 1:
alle pupil NTS 10 (4e divisie)
9:00 - 9:10 uur warming up
9:10 - 9:20 uur opmars en opening
9:20 - 11:20 uur wedstrijd
11:30 - 11:40 uur prijsuitreiking
Zino, Job, Tias (voltige)
wedstrijd 2:
alle jeugd NTS 9 (4e divisie)
11:40 - 11:50 uur warming up
11:50 - 12:00 uur opmars en opening
12:00 - 13:30 uur wedstrijd
13:40 - 13:50 uur prijsuitreiking
Luc, Delano (ringen)
wedstrijd 3
junior 1 NTS 9, junior 2 NTS 8+9, senior NTS 7+8+9
14:05 - 14:15 uur warming up
14:15 - 14:25 uur opmars en opening
14:25 - 15:50 uur wedstrijd
16:00 - 16:10 uur prijsuitreiking
Justin (voltige)
Tom (rekstok)
wedstrijd 4
junior 1 NTS 8, junior 2 NTS 7, senior NTS 6 (4e divisie)
16:10 - 16:20 uur warming up
16:20 - 16:30 uur opmars en opening
16:30 - 18:10 uur wedstrijd
18:20 - 18:30 uur prijsuitreiking
Adrian, Steven (vloer)
Stijn, Bart (sprong)
Parallelweg 9
7102 DE Winterswijk
wedstrijd 1:
alle pupil NTS 10 (4e divisie)
9:00 - 9:10 uur warming up
9:10 - 9:20 uur opmars en opening
9:20 - 11:20 uur wedstrijd
11:30 - 11:40 uur prijsuitreiking
Zino, Job, Tias (voltige)
wedstrijd 2:
alle jeugd NTS 9 (4e divisie)
11:40 - 11:50 uur warming up
11:50 - 12:00 uur opmars en opening
12:00 - 13:30 uur wedstrijd
13:40 - 13:50 uur prijsuitreiking
Luc, Delano (ringen)
wedstrijd 3
junior 1 NTS 9, junior 2 NTS 8+9, senior NTS 7+8+9
14:05 - 14:15 uur warming up
14:15 - 14:25 uur opmars en opening
14:25 - 15:50 uur wedstrijd
16:00 - 16:10 uur prijsuitreiking
Justin (voltige)
Tom (rekstok)
wedstrijd 4
junior 1 NTS 8, junior 2 NTS 7, senior NTS 6 (4e divisie)
16:10 - 16:20 uur warming up
16:20 - 16:30 uur opmars en opening
16:30 - 18:10 uur wedstrijd
18:20 - 18:30 uur prijsuitreiking
Adrian, Steven (vloer)
Stijn, Bart (sprong)
Abonneren op:
Posts (Atom)